Nechajte sa sprevádzať vaším tehotenstvom

Každá tehotná žena rada sleduje, čo sa s jej telom deje a ako rastie jej dieťatko. Preto sú perfektné aplikácie, ktoré vás budú celým tehotenstvom sprevádzať. Uvidíte, ako veľké už bábätko je. Zaznamenáte si ľahko všetky lekárske kontroly, úlohy a prečítate si zaujímavé články.

  • Nutrimimi predstavuje veľmi podarenú aplikáciu – vizuálne aj obsahovo. K dispozícii pre mobily s iOS aj Android.
  • Mamapp je vzhľadovo jednoduchšia, ponúka však v bezplatnej verzii dostatok informácií. Ak chcete, môžete si kúpiť aj prémiovú verziu. Stiahnete si ju do telefónu s iOS aj Androidom.
  • Tehotenstvo+ je najvydarenejšiou aplikáciou tejto kategórie. Uvidíte informácie o vás i vašom bábätku, dočítate sa veľa užitočných informácií a vzhľad aplikácie celkový dojem ešte vylepšuje.

Snímajte nádherné fotografie

Zachyťte každý okamih tehotenstva aj prvé dni dieťatka na svete vďaka mobilnej aplikácii Totsie, ktorá má veľa skvelých funkcií. Oceníte koláže, kde môžete porovnať rast bábätka v brušku a na svete. Parádne texty aj mini obrázky dokonale doplní každú fotografiu a vy si tak môžete vytvoriť krásne fotoalbum, ktoré originálne uchová každú spomienku.

Ako ľahko ukolísať vaše bábätko?

Neviete, ako ukolísať vaše dieťatko? Pomôže vám s tým aplikácie Usínáčik. Stačí vybrať jednu z uspávaniek a nastaviť, ako dlho má hrať. Keď navyše zaobstaráte nočné svetielka, určite bábätko hneď zaspí. Získate tak chvíľku na hygienu, rýchle upratovanie alebo odpočinok. Vzhľad aplikácie je navyše veľmi príjemný, čo určite oceníte.

Tip navyše

Čo vám ešte môže zjednodušiť starostlivosť o bábätko? Monitor dychu. Prečítajte si, prečo si monitor dychu zaobstarať.

Vaša Jana