1. Hryzačka pre citlivé ďasná a prvé zúbky Tomme Tippee

Toto nezvyčajné hryzadlo je vhodné pre bábätká, ktorým práve začali rásť zúbky, Vďaka svojmu jedinečnému tvaru funguje ako cumlík, takže ho bábätko nemusí držať v ruke. A rovná plocha hryzadla je ako stvorená pre presnú aplikáciu znecitlivujúceho gélu, aby ste sa vy i bábätko mohli konečne dobre vyspať.

2. Hračka Nuk Pool Party Domček

Nuk Pool Party Domček je hračka, ktorá aktivuje zmysly vášho drobčeka. Zabudované zrkadlo zaujme jeho neposedné oči, pískacie a zvonivé zvuky zasa jeho uši. Hmat si precvičia nielen na rôznych textúrach hračky, ale aj na šuštiacom textíle. Pevné časti domčeka slúži práve ako hryzačka. Môžete ho zavesiť nad bábätko, a tak ho zamestná na celé hodiny. No a tie žiarivé farbičky!

3. Kikadu Flamingo

Tento roztomilý plameniak bude parťákom pre vaše deti od narodenia až do školských rokov. Najskôr ako skvelá hryzačka, potom ako hračka. Značka Kikadu myslí tiež na životné prostredie a náplne do svojich výrobkov vyrába z recyklovaných PET fliaš. Šetrí tým životné prostredie, a súčasne sú lepšou alternatívou k prírodným výplniam, ktoré majú tendenciu plesnivieť.

4. Canpol elastická hryzačka

Elastická hryzačka je to najlepšie, čo svojmu bábätku môžete dať, keď si rado hryzie vlastné pršteky. S touto hračkou môže hrýzť pršteky cudzie! Vďaka dierke uprostred ju navyše môže držať aj tá najmenšia ručička!

5.Pískatko / Hryzačka Meiya & Alvin

Ušká, ručičky aj nožičky - vaše bábätko si vďaka rozmanitosti textúr i tvarov môže vybrať, čo mu uľaví najlepšie. A k tomu mu bude hračka pískať. Navyše túto roztomilú myšku vyrobili z prírodnej gumy z kaučukového stromu Hevea, ktorá bábätku chutí a ešte je ekologická. Značka tiež vyrába ekologické obaly a používa farby so sójovým základom, ktoré sú vhodné nielen pre bábätko, ale i pre životné prostredie.

6. Silikónová hryzačka Canpol Ovečka

Ak ste vyznávačom minimalizmu, musíte svojmu bábätku zaobstarať Canpol Ovečku. Je silikónová, takže bude ďasná bábätka krásne chladiť. Navyše je k dostaniu v modrej aj ružovej farbe a v oboch je jednoducho rozkošná. No dokonalý darček pre najmenších!

7. Zábavná lopta Vulli Sophie Žirafka

Táto lopta je pre staršie a zvedavejšie pusinky. Odporúčame batoľatám od 6 mesiacov. Najrôznejšie textúry, materiály a okraje môže dieťa preskúmavať celé hodiny. Navyše sa vďaka jeho komplexnosti lepšie naučí jemnej motorike.

Tak ktoré kúpite tomu vášmu bábätku?