0,00 € 0 ks tovar Košík je prázdný

Kde: predajňa Babyplace, Krmelínská 780/2, 720 Ostrava-Hrabová

Kedy: 25. až 26. 9. 2020, od 9:00 do 18:00 (v sobotu máme predĺženú otváraciu dobu predajňa + eshop)

Za koľko: ZADARMO

Zľavový kód: "Veltrh"

Veľtrh bude on-line i off-line

Tentoraz potešíme aj tých z vás, ktorí to k nám máte z ruky. Okrem veľtrhu na predajni pripravujeme aj zaujímavé videá a živé vstupy. Aj z pohodlia domova uvidíte predstavovaní produktov, prednášky zaujímavých hostí a užijete si výhodné nakupovanie.

 


Na čo sa môžete tešiť

Predvádzanie produktov

Špecialisti a zástupcovia jednotlivých značiek vám predvedú kočíky, autosedačky, nosidlá, bezpečnostné zábrany a opatrovateľky. Uvidíte tak všetky funkcie a výhody jednotlivých modelov. Produktoví špecialisti budú na stanovištiach po celú dobu trvania veľtrhu. Ak vás zaujíma niečo konkrétne, stavajte sa za nimi.

Vystavované značky:

Joolz, Cybex, ABC Design, Joie, Besafe, TFK, Teutonia, Thule, Closeparent Caboo, Manduca, X-lander, Venicci, Adamex, Moon, Meyco, Bizzi Growin, Emmaljunga, Anex, Baby Dan, Bambino Mio, Bébé-Jou, Luma, Avova, Inglesina, Little Company, Hamilton, Nuna, Monperi, monitory dechu Nanny, BabyBites, Kendamil, Kendalife, Bebetto, Faktum, LittleUp, Yoomi, Baby Ring, Babymoov, BabyGO, Bo Jungle, InnoGIO, Lansinoh, Badabulle, Jouéco, Suavinex, Tula, Ergobaby, Happy Horse, Diono, Dooky, Pabobo, Bumbo, Badabulle, Good Gout Bio, Little Dutch, Lucy&Leo.

Prednášky

  • Dozviete sa tiež, ako pripravovať detské pokrmy, ktoré sú zdravé a zároveň chutné. Po celú dobu veľtrhu môžete ochutnať pokrmy pripravené v Babymoov Nutribaby.
  • Špecialista vám poradí, ako zabezpečiť váš dom / byt pomocou bezpečpečnostních zábran, zámkov a iných nebezpečné miesta s pomôckami Baby Dan a vysielačky Babymoov.

 

Výhodné nákupy

V rámci veľtrhu (25. do 26. 9. 2020) nakúpite sortiment vybraných značiek so zľavou. Ponuky platí tak na on-line objednávky, tak na nákupy uskutočnené priamo na predajni. Ku každému nákupu nad 40 EUR dostanete praktický darček. Zľavy platia na tovar, ktorý je skladom, tak aj na objednávku. Zľavový kód pre internetové objednávky "Veltrh".

 

15% zľava na : Babymoov, BabyGO, Bo Jungle, InnoGIO, Lansinoh, Badabulle, Jouéco, Suavinex, Tula, Ergobaby, Happy Horse, Diono, Dooky, Pabobo, Bumbo, Badabulle.

10% zľava na: Joolz, Cybex, ABC Design, Joie, Besafe, TFK, Teutonia, Thule, Closeparent Caboo, Manduca, X-lander, Venicci, Adamex, Moon, Meyco, Bizzi Growin, Emmaljunga, Anex, Baby Dan, Bambino Mio, Bébé-Jou, Luma, Avova, Inglesina, Little Company, Hamilton, Nuna, Monperi, monitory dechu Nanny, BabyBites, Kendamil, Kendalife, Bebetto, Faktum, LittleUp, Yoomi, Baby Ring,Good Gout BioLittle Dutch, Lucy&Leo.

POZOR! * Online zľavový kód nemožno uplatniť na značky Joie, Besafe, TFK, Moonperi, Yoomi, Nuna. Zľavu na tieto značky je možné uplatniť iba na kamennej predajni a to ako na tovar skladom, tak na objednávky vytvorené osobne v kamennej predajni.


Prekvapenie

  • Čoskoro predstavím prvé prekvapenie. Máte sa, na čo tešiť. :)

 


Tombola

Počas veľtrhu sa môžete tešiť aj na tombolu o hodnotné ceny. Zlosovanie sa zúčastní nákupy uskutočnené na predajni aj tie z e-shopu s uvádzaným kódom.

 

1 nákup nad 40 EUR = 1 lístok do žrebovania.

 


Program veľtrhu

Ak vám niečo unikne, nevadí, všetko natáčame a na videá sa môžete pozrieť aj spätne. Postupne budeme pridávať do harmonogramu ďalšej prezentácie.

Piatok 25.9.2020 Sobota 26.9.2020
09:00   Otvorené 09:00   Otvorené
10:00   Kombinovaný kočík 10:00   Autosedačky 0-13 kg
11:00   Športový kočík vs Golfový 11:00   Autosedačky 9-18 kg a 9-36 kg
12:00 12:00   Autosedačky 15-36 kg
13:00 13:00   
14:00    14:00
15:00  15:00 
16:00    16:00 
17:00  17:00 
18:00   Zatvorené 18:00   Zatvorené

 


Poštovné zadarmo pri vrátení a výmene kočíkov a autosedačiek

Zaobstarali ste si u nás kočík alebo autosedačku a nevyhovuje vám? Žiadny problém. Do 14 dní ju môžete vrátiť alebo vymeniť za iný tovar a poštovné uhradíme za vás.

Jak vrátit autosedačku nebo kočárek?

 


Pomôžte nám s dodržiavaním bezpečnosti

  1. Pri vstupe na predajňu si vydezinfikujte ruky (dezinfekcia bude k dispozícii).
  2. Po celú dobu noste rúško cez nos a ústa. Ak rúško zabudnete, rúšku poskytneme.
  3. Dodržujte rozostupy, ďakujeme.

 


 

 

 

Sledujte, čo sa deje

Na našom Facebooku sa o všetkom dozviete medzi prvými 

#VeletrhBabyplace