0,00 € 0 ks tovar Košík je prázdný

Prečo nás?

Predajňa v Ostrave

Kamenná predajňa 650 m2

Náhradné kočíky

Pri reklamácii kočíka a autosedačky (vyzdvihnutie a vrátenie na predajni)

Pozáručný servis kočíkov

Zárukou to u nás nekončí

Látkové Plienky Scamp 70x70 cm, 3ks

Látkové Plienky Scamp 70x70 cm, 3ks
Látkové plienky sú ideálnym pomocníkom každej mamičky, či už pre podkladanie hlavičky mimika, na utieranie alebo ako podpora pre zdravý vývoj bedrových kĺbov u novorodencov
Skladom 2 ks
4,90 5,90 €

Látkové plienky Scamp 70x70 cm,10 ks

Látkové plienky Scamp 70x70 cm,10 ks
Látkové plienky sú ideálnym pomocníkom každej mamičky, či už pre podkladanie hlavičky mimika, na utieranie alebo ako podpora pre zdravý vývoj bedrových kĺbov u novorodencov. Vyrobené zo 100% bavlny spĺňajú všetky hygienické požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov, nespôsobujú alergickú reakciu, umožňujú sterilizáciu vyváraním a žehlením.
Skladom 1 ks
11,99

Pás pre tehotné do auta Scamp Comfort

Pás pre tehotné do auta Scamp Comfort Video
Scamp Comfor je úplne ojdeinělý a inovatívne bezpečnostný pás do auta pre tehotné. Tento pás poskytuje väčšie bezpečie pre tehotnú matku i bábätko, väčšiu mieru pohodlia a v neposlednom rade je tento pás jednoduchšie na užívanie ako podobné výrobky v tejto kategórii.
Skladom viac ako 5 ks
29,90

Pás pre tehotné do auta Scamp Slim

Pás pre tehotné do auta Scamp Slim
Bezpečnostný pás do auta pre tehotné. Scamp bezpečnostný pás do auta pre tehotné je trošku iný v porovnaní s ostatnými dostupnými porovnateľnými produktmi.
Skladom viac ako 5 ks
17,90

Dojčiace vankúš Scamp 160x30cm

Dojčiace vankúš Scamp 160x30cm
Dojčiace vankúš SCAMP je perfektným pomocník nielen na čas po pôrode a počas dojčenia, ale už pre nastávajúce mamičky, ktorým umožní lepšie sa vyspať s rastúcim bruškom. Poťah vankúša sa dá stiahnuť šnúrami na oboch koncoch, je teda možné aj pomocou týchto šnúr vankúš na konci zaviazať. Vnútorný poťah sa dá otvoriť, tak aby bolo možné výplň doplniť alebo odstrániť, podľa potrieb mamičky.
27,00