0,00 € 0 ks tovar Košík je prázdný

Prečo nás?

Predajňa v Ostrave

Kamenná predajňa 650 m2

Náhradné kočíky

Pri reklamácii kočíka a autosedačky (vyzdvihnutie a vrátenie na predajni)

Pozáručný servis kočíkov

Zárukou to u nás nekončí

Školský batoh Beckmann

Školský batoh Beckmann
Školní batoh pro 1-3 třídu. Do školského batohu sa mi vlezie všetko, čo taký prváčik ako ja potrebuje.
Skladom viac ako 5 ks
122,00

Peračník Beckmann

Peračník Beckmann
Vybavené jednopodlažný, dvojkrídlové, skladacie puzdro vysokej kvality.
Skladom viac ako 5 ks
21,30 30,00 €

Peračník Beckmann Ovál

Peračník Beckmann Ovál AKCIA
Pevné skladacie puzdro vysokej kvality s obrázkovú "plackou". Ideálne ako doplnkové alebo samostatné puzdro na fixky, nožnice a pod.
Skladom viac ako 5 ks
13,80 19,00 €

Predškolský batoh Beckmann

Predškolský batoh Beckmann ZĽAVA
AKCIA
Darček
Zdravý batoh Beckmann. Tento pekný, ľahký detský batoh je vhodný pre predškolákov i školákov. Je možné ho tiež pripnúť na školský batoh / 1. - 3. trieda /, ktorý perfektne poslúži aj do krúžkov, na výlety a pod.
Skladom viac ako 5 ks
36,40 51,00 €

Školský batoh Beckmann Active AIR FLX

Školský batoh Beckmann Active AIR FLX
Špičkový batoh Active AIR FLX je absolútna inovatívny NOVINKOU, ktorá ponúka to najlepšie zo strany funkčnosti a zároveň zaisťuje maximálny komfort pri jeho nosení.
Skladom viac ako 5 ks
153,00

Školský set 4-dielny Beckmann AIR FLX

Školský set 4-dielny Beckmann AIR FLX
Cenovo výhodný set tohto super batohu vás dostane. Nová generácia batohu Active AIR FLX vzdoruje zavedenému myslenie v zmysle tradičných školských tašiek! Batoh Active AIR FLX je absolútna inovatívny NOVINKOU, ktorá ponúka to najlepšie zo strany funkčnosti a zároveň zaisťuje maximálny komfort pri jeho nosení. Celý systém batohu je založený na kombinácii vzduchu a jeho unikátneho polstrovanie. To znamená, že vzduch, ktorý je do tohto polstrovanie distribuovaný, poskytuje komfort, lepšiu oporu a stabilitu. Pokiaľ je potrebné, nový systém FLX umožňuje zväčšenie objemu batohu
Skladom 2 ks
232,00

Školský set 4-dielny Beckmann

Školský set 4-dielny Beckmann ZĽAVA
Školský set určite zaujme nielen jedinečnou grafikou, ale aj hmotnosťou, premyslenou ergonómiou, vysokou kvalitou materálov aj nadštandardné výbavou.
Skladom 1 ks
215,00

Doplnkové placky Beckmann

Doplnkové placky Beckmann ZĽAVA
VÝPREDAJ
Sada 4 obľúbených placiek s niekoľkými dievčenskými motívmi pre zmenu vzhľadu všetkých školských tašiek a penále Beckmann
Skladom 2 ks
8,62 12,31 €

Desiatový box Beckmann Rosti Mepal

Desiatový box Beckmann Rosti Mepal ZĽAVA
VÝPREDAJ
POSLEDNÝ KUS
Špičkový desiatový box Rosti Mepal, ktorý zladíte s fľašou, púzdrom i batohom.
Skladom 1 ks
14,00 20,00 €

Školský batoh Beckmann Urban Midi

Školský batoh Beckmann Urban Midi Novinka
Urban midi BECKMANN má nadčasový dizajn. Je populárny pre mladšiu cieľovú skupinu, ale aj pre študentov a dospelákov menšie postavy. Ergonomicky tvarované chrbát so skvelým odvetrávaním, hliníková lišta a doplnky z kože. Batoh je vyrobený z recyklovaných materiálov s ohľadom na prírodu.
94,00

Školský batoh 28 l Beckmann Maxi

Školský batoh 28 l Beckmann Maxi Novinka
Školský batoh Maxi 28l Beckmann je ideálny pre väčších školákov. Ak váš školák nechce už detské motívy, tak je toto tá správna voľba. Školský batoh zdobia chlpatá gulička pre šťastie
110,00

Školský batoh 30 l Beckmann Šport

Školský batoh 30 l Beckmann Šport Novinka
NOVINKOU r. 2021 je batoh Sport, ktorý má nový športovejší dizajn, ktorého súčasťou je predovšetkým zelený vzor a nápis BCKMN na prednej strane. Batoh má výborné polstrovanie, elegantný dizajn a vysokú odolnosť aj funkčnosť. Jeho výhodou je tiež odnímateľný bedrový pás, ktorý sa dá zložiť, ideálne pri behu, športovaní aj pre odľahčenie záťaže. Hrudný popruh a ergonomicky tvarovaný chrbtový systém s hliníkovou lištou, mäkko polstrované popruhy zaisťujú výbornú stabilitu. K športovému batohu môžete zakúpiť aj štýlový peračník.
106,00

Školský batoh Beckmann Basic

Školský batoh Beckmann Basic Novinka
Školský batoh Basic s objemom 20 litrov, je ideálny pre menej náročných školákov alebo žiakmi súkromných škôl. Určite je vhodný aj do krúžkov, na výlety do prírody a pod. Minimalistický dizajn, dokonalá ergonómia a kvalita spracovania BECKMANN.
86,00