0,00 € 0 ks tovar Košík je prázdný

Prečo nás?

Predajňa v Ostrave

Kamenná predajňa 650 m2

Náhradné kočíky

Pri reklamácii kočíka a autosedačky (vyzdvihnutie a vrátenie na predajni)

Pozáručný servis kočíkov

Zárukou to u nás nekončí

Autosedačka Britax Römer Advansafix i-Size

Autosedačka Britax Römer Advansafix i-Size Novinka
Naše ADVANSAFIX i-SIZE sa stará o to, aby boli deti vo veku od 15 mesiacov do 12 rokov v bezpečí. Sedačka spĺňa najnovšie normu i-Size a dodáva sa s 5 bodovým nastaviteľným popruhom, ktorý má nosnosť až 21 kg. Osvedčená technológia výrobkov XP-PAD a SecureGuard, ktoré možno ľahko prispôsobiť na použitie s 3 bodovým bezpečnostným pásom vo vozidle, poskytuje ochranu v prípade čelnej zrážky, zatiaľ čo SICT vaše dieťa chráni pred bočnými nárazmi. Organizácia Stiftung Warentest (11/2020) udelila v teste autosedačiek modeli ADAVSANSAFIX i-SIZE prvé miesto v kategórii "i-Size: od 76 do 150 cm"
Skladom 2 ks
364,58 384 €

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size Novinka
BABY-SAFE 2 i-SIZE bude vaše dieťa sprevádzať od narodenia do 15 mesiacov veku. Vďaka vyberateľné vložke pre novorodencov a technológiu umožňujúcu dieťa položiť detská autosedačka poskytne vášmu novorodenci ergonomickú polohu a dostatok miesta na to, aby vyrástol do výšky 83 cm. Všetko bolo navrhnuté tak, aby bola zaistená bezpečnosť vášho bábätka a tiež aby sa počas jazdy cítilo pohodlne. Dobré vedieť: Autosedačka BABY-SAFE 2 i-SIZE v kombinácii so základňou BABY-SAFE i-SIZE BASE a BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE bola testovaná spoločnosťou ADAC (ADAC Online 10/2018) a získala hodnotenie "DOBRÝ" a známku 1,7.
Skladom 2 ks
207,31

Autosedačka Britax Römer Dualfix 2 R

Autosedačka Britax Römer Dualfix 2 R Novinka
Či už je otočená v smere alebo proti smeru jazdy, ponúka autosedačka DUALFIX 2 R všestrannú flexibilitu. Vďaka funkcii otočenie o 360 ° je usadenie a pripútanie vášho dieťaťa jednoduchosť sama. Rovnako ako zmena polohy z orientácia proti smeru jazdy na orientáciu v smere jazdy. Dobré vedieť: Autosedačka DUALFIX 2 R bola testovaná spoločnosťou ADAC (ADAC Online 05/2020) a získala hodnotenie "DOBRÝ" a známku 2,4.
Skladom 1 ks
345,77

Autosedačka Britax Römer Dualfix i-Size

Autosedačka Britax Römer Dualfix i-Size Novinka
DUALFIX i-SIZE je najviac flexibilné voľbou pre vaše dieťa - od narodenia do 4 rokov (105 cm). Sedačka s možnosťou otočenia o 360 stupňov ponúka rodičom i deťom maximálny komfort a možno ju inštalovať po i proti smeru jazdy. A vďaka bočnému natáčania k dverám auta je usadenie a pripútanie vášho dieťaťa veľmi jednoduché. To všetko v kombinácii so štýlovým a moderným dizajnom a našimi dlhoročnými skúsenosťami so zabezpečením detí v autách, aby ste na cestách boli vždy v pokoji. Dobré vedieť: Autosedačka DUALFIX i-SIZE bola testovaná spoločnosťou ADAC (ADAC Motorwelt 06/2018) a získala hodnotenie "DOBRÝ" a známku 2,1.
Skladom 1 ks
484,23

Autosedačka Britax Römer Dualfix M i-Size

Autosedačka Britax Römer Dualfix M i-Size Novinka
Sedačka DUALFIX M i-SIZE je flexibilná novinka medzi detskými autosedačkami, ktorá je vhodná pre deti od 61 do 105 cm. Vďaka rotácii o 360 ° možno autosedačku použiť v oboch smeroch. A vďaka bočnému natáčania k dverám auta je usadenie a pripútanie vášho dieťaťa veľmi jednoduché. Sedačky DUALFIX M i-SIZE vás ohromí nielen svojimi skvelými vlastnosťami, ale aj svojim dizajnom, za ktorý získali ocenenie - vaša jazda tak bude nielen bezpečná, ale aj štýlová. Dobré vedieť: Autosedačka DUALFIX M i-SIZE bola testovaná spoločnosťou ADAC (ADAC Online 10/2018) a získala hodnotenie "DOBRÝ" a známku 2,1.
Skladom 5 ks
407,69 415 €

Autosedačka Britax Römer Evolva 123 SL SICT

Autosedačka Britax Römer Evolva 123 SL SICT Novinka
Autosedačka EVOLVA je populárny u rodičov už viac ako 10 rokov. Posledný prírastok EVOLVA 1-2-3 SL SICT ponúka pokročilé bezpečnostné prvky a prvotriedny vzhľad. Naša vylepšená vankúšová technológie bočného nárazu (SICT) minimalizuje silu nárazu pri bočnom náraze a ukotvenie ISOFIX s mäkkými západkami spája sedačku priamo s autom. Je vhodná pre deti od 9 kg do 36 kg a môže byť nainštalovaná do väčšiny automobilov - so systémom ISOFIX alebo bez neho.
Skladom 1 ks
207,31

Autosedačka Römer Römer Kidfix 2 R

Autosedačka Römer Römer Kidfix 2 R Novinka
KIDFIX 2 R je sofistikovaná detská sedačka 2v1 z našej oceňovanej produktovej rady KIDFIX, ktorá je nielen maximálne flexibilný, ale zároveň je aj veľmi pohodlná pre malé i väčšie pasažierov vo veku od 3 a pol do 12 rokov. Operadlo v tvare V rastie spolu s vašim dieťaťom a zabezpečuje dostatok priestoru, pričom je zároveň aj chránia. Odporúčame používať vysoké operadlo čo možno najdlhšie. Keď vaše dieťa dorastie do výšky 135 cm, môžete u sedačky KIDFIX 2 R vysoké operadlo odstrániť a naďalej používať samostatný sedák. Tým získate viac priestoru na zadnom sedadle vášho vozidla, pričom bude aj naďalej zabezpečená optimálna poloha bezpečnostných pásov vďaka systému SecureGuard a pásové spone.
Skladom 2 ks
172,73 192 €

Autosedačka Britax Römer Kidfix 2 S

Autosedačka Britax Römer Kidfix 2 S Novinka
V našej oceňované rade KIDFIX pribudol nový sofistikovaný produkt - detská sedačka KIDFIX 2 S 2 v 1 pre deti od cca 3 a pol roka do 12 rokov. Vďaka operadlu v tvare V s nastaviteľnou technológiou SICT ponúka táto sedačka nielen viac miesta pre vaše dieťa, ale aj vynikajúcu ochranu proti nárazu. Odporúčame používať vysoké operadlo čo možno najdlhšie. Keď vaše dieťa dorastie do výšky 135 cm, môžete u sedačky KIDFIX 2 S vysoké operadlo odstrániť a naďalej používať samostatný sedák. Pomocou systému SecureGuard a pásové spony je zabezpečené optimálne nastavenie polohy bezpečnostného pásu, ako pri použití vysokého operadla.
Skladom 1 ks
196,96 219 €

Autosedačka Britax Römer Kidfix III M

Autosedačka Britax Römer Kidfix III M Novinka
Štýlový a pohodlný model autosedačky KIDFIX III M rozširuje našu populárny a úspešný rad KIDFIX. Svojim novým dizajnom a dlhšiu sedacou plochou ponúka väčšie pohodlie pre malé i väčšie deti - a to aj na dlhších cestách. Kombinuje tiež naše osvedčené bezpečnostné prvky SICT a SecureGuard pre vynikajúcu ochranu, bezpečie a pohodlie detí vo veku od 3,5 do 12 rokov. Dobré vedieť: Autosedačka KIDFIX III M bola testovaná spoločnosťou ADAC (ADAC Motorwelt 06/2019) a získala hodnotenie "DOBRÝ" a známku 1,7.
Skladom 2 ks
205,92 250 €

Autosedačka Britax Römer Kidfix III S

Autosedačka Britax Römer Kidfix III S Novinka
Život, to je rad udalostí, ktoré sa dejú, zatiaľ čo sa ich pokúšame plánovať - najmä pokiaľ ide o deti. Aj s tou najlepšou prípravou nikdy neviete, kedy môže dôjsť k nehode. Preto je dobré mať autosedačku, na ktorú sa môžete spoľahnúť - ako je naša nová sedačka KIDFIX III S. Disponuje mnohými bezpečnostnými prvkami a ochráni vaše dieťa pred tým, čo neočakávate.
Skladom viac ako 5 ks
238,50 277 €

Autosedačka Britax Römer Kidfix SL Black

Autosedačka Britax Römer Kidfix SL Black Novinka
KIDFIX SL je autosedačka s oporou chrbta, ktorá ponúka rôzne možnosti inštalácie pre prispôsobenie akémukoľvek automobilu - od inovatívneho systému ISOFIT sa západkou Soft Latch po 3-bodový bezpečnostný pás. Rýchle prenášanie a jednoduchá inštalácia pre zaneprázdnených rodičov. Dobré vedieť: Autosedačka KIDFIX SL bola testovaná spoločnosťou ADAC (ADAC Motorwelt 11/2015) a získala hodnotenie "DOBRÝ" a známku 1,8.
Skladom 1 ks
138,08

Autosedačka Britax Römer King II Black

Autosedačka Britax Römer King II Black Novinka
Spoločne s bezpečím a pohodlím, KING II obsahuje integrovanú bočné a predné ochranu pre ešte bezpečnejšiu jazdu. Niekoľko naklápacích polôh zaisťuje komfortné cestu pre vaše spiace dieťa. Navyše vďaka patentovanému systému napnutie bezpečnostných pásov s naklápacie plochou sedadla umožňuje vždy bezpečnú a bezproblémovú inštaláciu. Dobré vedieť: Autosedačka KING II bola testovaná spoločnosťou ADAC (ADAC Online 06/2016) a získala hodnotenie "DOBRÝ" a známku 2,3.
Skladom 3 ks
211,15

Autosedačka Britax Römer King II LS Black

Autosedačka Britax Römer King II LS Black Novinka
Inovatívny autosedačka KING II LS poskytuje unikátnu svetelný a akustický indikátor pásov, ktorý vám pomôže správne pripútať vaše dieťa a umožní mu bezpečné a pohodlné cestovanie. S našim patentovaným systémom napínania bezpečnostného pásu a pokročilú bočné a predné ochranou bude nastavovanie sedačky a udržiavanie vášho dieťaťa v bezpečí úplne jednoduché.
Skladom 1 ks
218,85

Autosedačka Britax Römer Trifix 2 i-Size

Autosedačka Britax Römer Trifix 2 i-Size Novinka
TRIFIX 2 i-SIZE je dokonale přizpůsobenaý potrebám detí s výškou od 76 cm do 105 cm a je perfektným nástupcom akejkoľvek detskej autosedačky. Jednoduchá a bezpečná inštalácia je zabezpečená vďaka integrovaným kotevným bodom ISOFIX a hornému upevňovaciemu popruhu, zatiaľ čo optimálne sedacie oblasť garantuje dostatok miesta pre rastúce dieťa od 15 mesiacov do asi 4 roky. S jedinečnou radom pokročilých bezpečnostných funkcií si môžete byť istí, že bude vaše dieťa dobre chránené. Dobré vedieť: Autosedačka TRIFIX 2 i-SIZE bola testovaná spoločnosťou ADAC (ADAC Motorwelt 06/2018) a získala hodnotenie "DOBRÝ" a známku 2,1.
Skladom 1 ks
334,23

Hlboká korba Britax Römer Smile III

Hlboká korba Britax Römer Smile III Novinka
Pre prvé mesiace života vášho dieťaťa je pri dlhých prechádzkach najlepšie a najzdravšie hlboká korba, pretože vášmu dieťaťu ponúka polohu plne poležiačky. Hlboká korba SMILE III dokonale pasuje na podvozok SMILE III. Bude v nej umývať dostatok priestoru až do doby, než bude možné začať používať športové sedenie. Je mäkko polstrovaná a vďaka dlhej strieške a nánožníka bude vaše dieťa vždy v bezpečí a chránené.
Skladom 1 ks
211,15

Hlboká korba ku kočíku Britax Römer Go Big

Hlboká korba ku kočíku Britax Römer Go Big Novinka
Je stelesnením mäkkosti, pohodlie a bezpečie. Vaše bábätko si tu bude priasť ako vo vašom náručí
Skladom 1 ks
265,00

Športový kočík Britax Römer B-Agile M

Športový kočík Britax Römer B-Agile M ZĽAVA
Novinka
Kočík B-AGILE M je vďaka svojim rozmerom ideálny pre každodenné výlety
Skladom 1 ks
172,69 230 €

Športový kočík Britax Römer B-Agile R

Športový kočík Britax Römer B-Agile R ZĽAVA
Novinka
Osvedčená kvalita v pohodlnom a slušivom kabátiku - to je kočík B-Agile R
Skladom 1 ks
230,38 269 €

Športový kočík Britax Römer Go Big 2

Športový kočík Britax Römer Go Big 2 Novinka
Ešte väčšia sloboda a pohodlie pre Veľká dobrodružstvo. Od narodenia - 3 rokov | 17 kg
Skladom 1 ks
757,31

Športový kočík Britax Römer Smile III

Športový kočík Britax Römer Smile III Novinka
Tenký dizajn so šírkou 57 cm. Možnosť voľby cestovného systému. Vynikajúce odpruženie a vzduchom naplnená kolesá. Navrhnutý na základe oceneného SMILE 2. Dostupné príslušenstvo na mieru. (Autosedačka nie je súčasťou kočíka. Predáva sa samostatne.)
Skladom 1 ks
672,69

Adaptér Britax Römer Click&Go iCandy Peach 3

Adaptér Britax Römer Click&Go iCandy Peach 3 Novinka
Adaptér Britax Römer Click&Go iCandy Peach 3
38,08

Adaptér Römer Click&Go pre ABC Design

Adaptér Römer Click&Go pre ABC Design Novinka
Rýchle, pohodlné, kompatibilný
38,08

Adaptér Britax Römer Click&Go pre B-Agile Double

Adaptér Britax Römer Click&Go pre B-Agile Double Novinka
Adaptér Britax Römer Click&Go pre B-Agile Double
21,54

Adaptér Britax Römer Click&Go pr B-Agile M/R

Adaptér Britax Römer Click&Go pr B-Agile M/R Novinka
Adaptér Britax Römer Click&Go pre B-Agile M/R
38,08