0,00 € 0 ks tovar Košík je prázdný

Prečo nás?

Predajňa v Ostrave

Kamenná predajňa 650 m2

Náhradné kočíky

Pri reklamácii kočíka a autosedačky (vyzdvihnutie a vrátenie na predajni)

Pozáručný servis kočíkov

Zárukou to u nás nekončí

Prídavná doska ku kočíku bez sedadla Eichhorn Cozy B…

Prídavná doska ku kočíku bez sedadla Eichhorn Cozy B-Rider

Prídavná doska ku kočiaru Cozy B-Rider sa stane perfektným pomocníkom na prechádzky s oboma deťmi. Starší súrodenec sa môže postaviť na dosku, ktorá je zabezpečená protišmykovým, pogumovaným povrchom s dizajnom roztomilého medvedíka. Zostavenie a pripojenie ridera ku kočiaru je naozaj jednoduché. Cozy B-Rider patrí k tomu najlepšiemu, čo si môžete v tejto kategórii zaobstarať.

Skladom 1 ks
99,99

Adaptér na rukoväť Eichhorn Cozy Stroll

Adaptér na rukoväť Eichhorn Cozy Stroll

Používate kočiar spolu s prídavným skateboardom pre staršieho súrodenca? Potrebujete viac miesta na nohy pri tlačení kočiara?


S univerzálnou prídavnou rukoväťou "Cozy Stroll" získate až 40 cm (!) Pre väčšie pohodlie na prechádzkach s vašimi deťmi.

33,99

Prídavná doska ku kočíku so sedadlom a riadidlami…

Prídavná doska ku kočíku so sedadlom a riadidlami Eichhorn Cozy S Rider

Prídavný Cozy S-Rider so sedadlom a riadidlami je určený pre batoľatá, ktoré už vedia stabilne sedieť, ale zároveň ešte nedokážu dlhšiu dobu samy stáť, tzn. cca od 9 mesiacov veku. Sedadlo je odnímateľné pre prípad, až dieťa vyrastie a už ho nebude potrebovať. Je umývateľné pre jednoduchú údržbu, zahŕňa polstrovanú vložku a bezpečnostné pásy, ktoré zaručia, že vaše dieťa zostane usadené v sedadle.

119,99

Prídavný skateboard so sedadlom a riadidlami Eichhorn…

Prídavný skateboard so sedadlom a riadidlami Eichhorn Lady Bug

Prídavný skateboard Lady Bug so sedadlom a riadidlami a s doskou v červeno / čiernom dizajne lienky je určený pre batoľatá, ktoré už vedia stabilne sedieť, ale zároveň ešte nedokážu dlhšiu dobu samy stáť, tzn. cca od 9 mesiacov veku. Sedadlo je odnímateľné pre prípad, až dieťa vyrastie a už ho nebude potrebovať. 

94,99

Súrodenecká doska so sedadlom a volantom Eichhorn…

Súrodenecká doska so sedadlom a volantom Eichhorn Uptown Rider

Súrodenecká doska so šikovným bočným upevňovacím systémom pre väčší priestor na nohy pri tlačení kočiara!


Uptown Rider je vhodný pre deti od cca 1 roka, ktoré už majú stabilné sedenie. Možno ho používať len vo variante so sedadlom.

149,99