0,00 € 0 ks tovar Košík je prázdný

Prečo nás?

Predajňa v Ostrave

Kamenná predajňa 650 m2

Náhradné kočíky

Pri reklamácii kočíka a autosedačky (vyzdvihnutie a vrátenie na predajni)

Pozáručný servis kočíkov

Zárukou to u nás nekončí

Adaptér na rukoväť Eichhorn Cozy Stroll

Adaptér na rukoväť Eichhorn Cozy Stroll

Používate kočiar spolu s prídavným skateboardom pre staršieho súrodenca? Potrebujete viac miesta na nohy pri tlačení kočiara?


S univerzálnou prídavnou rukoväťou "Cozy Stroll" získate až 40 cm (!) Pre väčšie pohodlie na prechádzkach s vašimi deťmi.

Skladom 1 ks
33,99

Prídavná doska ku kočíku bez sedadla Eichhorn Cozy B…

Prídavná doska ku kočíku bez sedadla Eichhorn Cozy B-Rider

Prídavná doska ku kočiaru Cozy B-Rider sa stane perfektným pomocníkom na prechádzky s oboma deťmi. Starší súrodenec sa môže postaviť na dosku, ktorá je zabezpečená protišmykovým, pogumovaným povrchom s dizajnom roztomilého medvedíka. Zostavenie a pripojenie ridera ku kočiaru je naozaj jednoduché. Cozy B-Rider patrí k tomu najlepšiemu, čo si môžete v tejto kategórii zaobstarať.

Skladom 1 ks
99,99

Prídavná doska ku kočíku so sedadlom a riadidlami…

Prídavná doska ku kočíku so sedadlom a riadidlami Eichhorn Cozy S Rider

Prídavný Cozy S-Rider so sedadlom a riadidlami je určený pre batoľatá, ktoré už vedia stabilne sedieť, ale zároveň ešte nedokážu dlhšiu dobu samy stáť, tzn. cca od 9 mesiacov veku. Sedadlo je odnímateľné pre prípad, až dieťa vyrastie a už ho nebude potrebovať. Je umývateľné pre jednoduchú údržbu, zahŕňa polstrovanú vložku a bezpečnostné pásy, ktoré zaručia, že vaše dieťa zostane usadené v sedadle.

119,99

Prídavná doska ku kočíku so sedadlom a volantom…

Prídavná doska ku kočíku so sedadlom a volantom Eichhorn Cozy B-Rider

Prídavná doska ku kočiaru Cozy B-Rider so sedadlom a volantom sa stane perfektným pomocníkom na prechádzky s jedným alebo oboma deťmi. Starší súrodenec sa môže posadiť na sedadlo, ktoré je však určené už pre batoľatá, ktoré vedia stabilne sedieť, ale zároveň ešte nedokážu dlhšiu dobu samy stáť, tzn. cca od 9 mesiacov veku. Súčasťou balenia je aj otočný volant pre zábavné cestovanie s kočiarom.

139,99

Prídavný skateboard bez sedadla Eichhorn Cozy S Rider

Prídavný skateboard bez sedadla Eichhorn Cozy S Rider

Prídavný skateboard Cozy S-Rider je určený pre deti od 15 mesiacov do max. hmotnosti 25 kg.


Plocha dosky je protišmyková a kolesá počas jazdy svietia: to ocenia nielen deti! Pretože kolesá generujú potrebnú energiu z pohybu, nie sú potrebné žiadne batérie. Ak skateboard nechcete používať, jednoducho ho zavesíte pomocou popruhu tak, aby vám neprekážal pri chôdzi a brzda kočiara zostala prístupná.

79,99

Prídavný skateboard so sedadlom a riadidlami Eichhorn…

Prídavný skateboard so sedadlom a riadidlami Eichhorn Lady Bug

Prídavný skateboard Lady Bug so sedadlom a riadidlami a s doskou v červeno / čiernom dizajne lienky je určený pre batoľatá, ktoré už vedia stabilne sedieť, ale zároveň ešte nedokážu dlhšiu dobu samy stáť, tzn. cca od 9 mesiacov veku. Sedadlo je odnímateľné pre prípad, až dieťa vyrastie a už ho nebude potrebovať. 

94,99

Súrodenecká doska so sedadlom a volantom Eichhorn…

Súrodenecká doska so sedadlom a volantom Eichhorn Uptown Rider

Súrodenecká doska so šikovným bočným upevňovacím systémom pre väčší priestor na nohy pri tlačení kočiara!


Uptown Rider je vhodný pre deti od cca 1 roka, ktoré už majú stabilné sedenie. Možno ho používať len vo variante so sedadlom.

149,99