0,00 € 0 ks tovar Košík je prázdný

Sprej proti komárom osviežujúci a ochranný 100 ml…

Sprej proti komárom osviežujúci a ochranný 100 ml Chicco
Osviežuje a chráni detskú pokožku vďaka výťažkom z medovky a oleja z andiroby a zároveň poskytuje prirodzenú ochranu pred nepríjemnými komármi.
7,49

Náhradné náplne PARA'KITO

Náhradné náplne PARA'KITO
Náplne PARA'KITO® určené na vloženie do náramkov PARA'KITO® rozptyľujú zmes éterických olejov extrahovaných z rastlín, čo prispieva k nepretržitému maskovanie nášho pachu. Náplň rozptyľuje vonné oleje 24 hodín denne, až 15 dní v rade a je vodeodolná. Výrobok obsahuje 2 náhradné náplne. Náplň je možné vložiť do akejkoľvek kolekcie náramkov.
8,81

Roll-on gél po uhryznutí PARA'KITO 5 ml

Roll-on gél po uhryznutí PARA'KITO 5 ml
ROLL-ON GEL po uhryznutí je špeciálne navrhnutý tak, aby vám uľavil po uhryznutí komárom alebo iným hmyzom. Má upokojujúce a chladivý účinok, ktorý znižuje pocit svrbenia. Jeho zloženie sa opiera o utišujúce rastlinné výťažky a éterické oleje z dreva, čo mu dodáva príjemnú prírodnú vôňu.
9,58

Odpudzovač komárov ultrazvukový - prenosný Chicco

Odpudzovač komárov ultrazvukový - prenosný Chicco
Odpudzovač komárov na princípe ultrazvuku. Pracuje na batérie, a tak je ho možné ľubovoľne prenášať, pripevniť na kočík, postieľku, alebo pripnúť za opasok. Ideálne k malým deťom, pretože neobsahuje žiadnu chémiu. Nízka spotreba energie.
11,29

Roll-on pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům…

Roll-on pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům PARA'KITO Green 20 ml
ROLL-ON GEL PRO SILNÚ OCHRANU je repelent ponúkajúca zvýšenú ochranu po dobu 8 hodín proti rôznym druhom komárov (tigrovaným a ďalším) a 5 hodín proti kliešťom, s patentovanou receptúrou bez alkoholu a povrchovo aktívnych látok.
13,81

Roll-on pre extra silnú ochranu proti komárom a…

Roll-on pre extra silnú ochranu proti komárom a kliešťom PARA'KITO Red 20 ml
ROLL-ON GEL PRO EXTRA silná ochrana je lokálne repelent ponúkajúca zvýšenú ochranu po dobu 10 hodín proti Aedes albopictus (komár tigrovaný, prenášač vírusu dengue a zika), až 6 hodín proti Anopheles gambiae (prenášač malária), 11 hodín proti Culex (bežný komár) a 7 hodín proti kliešťom, s patentovanou receptúrou bez alkoholu a povrchovo aktívnych látok.
13,81

Detský náramok proti komárom + 2 náplne PARA'KITO

Detský náramok proti komárom + 2 náplne PARA'KITO
Pohodlné a cool neoprénové náramky PARA'KITO® pre deti zaručí ochranu pred komármi 24 h denne až 15 dní na náplň. Balenie obsahuje 2 náplne v cene. Náramky možno ľahko pripnúť okolo zápästia alebo členka. S náramky možno podnikať čokoľvek, sú dokonca vodeodolné.
13,81

Klip proti komárom + 2 náplne PARA'KITO

Klip proti komárom + 2 náplne PARA'KITO
Chytré odpudzujúce klipy PARA'KITO® zaručí ochranu pred komármi 24 h denne až 15 dní na náplň. Balenie obsahuje 2 náplne v cene. Klipy možné pripnúť na batoh, kabelku, kočík, aktovku, hojdačku proste kamkoľvek vás napadne a udržuje vás a vaše deti v bezpečí. Náplne neobsahujú DEET, ale iba éterické oleje, ktoré poskytujú dokonalú ochranu pred komármi.
13,81

Sprej pre silnú ochranu proti komárom a kliešťom PARA…

Sprej pre silnú ochranu proti komárom a kliešťom PARA'KITO Green 75 ml
SPREJ PRE silná ochrana je úspešne testovaný proti rôznym druhom komárov (komárom bežným aj tigrovaným - Anopheles gambiae, Aedes albopictus a ďalším) a kliešťom, poskytuje úplnú lokálnu ochranu po dobu 8 hodín proti komárom a 5 hodín proti kliešťom.
15,35

Sprej pre extra silnú ochranu proti komárom a kliešťom…

Sprej pre extra silnú ochranu proti komárom a kliešťom PARA'KITO Red 75 ml
SPREJ PRE EXTRA silnú ochranu poskytuje vďaka svojmu patentovanému zloženiu bez alkoholu a povrchovo aktívnych látok úplnú ochranu proti komárom a kliešťom v tropických oblastiach.
15,35

Repelent suchý vodeodolný olej v spreji PARA'KITO 75 ml

Repelent suchý vodeodolný olej v spreji PARA'KITO 75 ml
SUCHÝ OLEJ V SPREJI PROTI KOMÁRŮM & KLIEŠŤOM (hydratačné a po opaľovaní), úspešne testovaný proti komárom tigrovaným a kliešťom, poskytuje kompletnú lokálnu ochranu po dobu 6 hodín.
15,35

Elektrický lapač hmyzu BBLÜV Moskitö

Elektrický lapač hmyzu BBLÜV Moskitö
Technológia UV LED svetla a sacieho ventilu
34,19