0,00 € 0 ks tovar Košík je prázdný

Prečo nás?

Predajňa v Ostrave

Kamenná predajňa 650 m2

Náhradné kočíky

Pri reklamácii kočíka a autosedačky (vyzdvihnutie a vrátenie na predajni)

Pozáručný servis kočíkov

Zárukou to u nás nekončí

eKiko BIO plast príbor set lyžička / vidlička 6m +…

eKiko BIO plast príbor set lyžička / vidlička 6m + eKoala
eKi...eKo...eKiko. Veselé priateľstva medzi vidličkou Eki a lyžičkou Eko. Jedálenský príborový set jeideální pre vaše dieťa. Malý a kompaktný, vhodný pre akékoľvek jedlo doma i na cestách. Ľahký ergonomický príbor eKiko bude sprevádzať vaše dieťa za poznaním sveta chutí a vôní. Značka eKoala znamená vysokú kvalitu a bezpečnosť pre deti: od surovín až po balenie, výrobky sú vyrábané 100% v Taliansku.
Skladom 1 ks
9,19

eKaboom BIO plast pyramída 10m + eKoala

eKaboom BIO plast pyramída 10m + eKoala
Multifunkčná pyramída. Vo vani, na pláži alebo kdekoľvek vonku, všade si užijete veľa zábavy s touto multifunkčné pyramídou eKaboom. Dieťa sa môže učiť farby, rozpoznávať rôzne veľkosti, skladať, stavať jednotlivé diely na seba, alebo sa učiť samohlásky zábavnou formou sa svojou prvou bicie sadou. Značka eKoala znamená výšku kvalitu a ZÁKLADNÉ BEZPEČNOSTNÉ pre deti: od surovín až po balenie, výrobky sú vyrábané 100% v Taliansku.
30,73

eKeat BIO plast jedálenská súprava 6m+ eKoala

eKeat BIO plast jedálenská súprava 6m+ eKoala
Jedálenská sada eKeat je dvakrát ekologicky vyšetrovaná. Je vyrobená z obnoviteľných zdrojov a materiály úplne biologicky rozložiteľné. Môžete jipouživat toľkokrát, koľkokrát chcete, pomáha znižovať množstvo odpadu, ktoré vyhradzujeme do nášho prostredia. Značka eKoala znamená vysokú kvalitu a bezpečnosť pre deti: od surovín až po balenie, výrobky sú vyrábané 100% v Taliansku. Krásna jedálenská súprava obsahuje plytký tanierik, hlboký tanierik, príbor set vidlička / lyžička, kalíšok.
30,73

eking BIO plast nočník eKoala

eking BIO plast nočník eKoala
Značka eKoala znamená vysokú kvalitu a bezpečnosť pre deti: od surovín až po balenie, výrobky sú vyrábané 100% v Taliansku.
19,19

eKkoli BIO plast set 2x tanierik 6m + eKoala

eKkoli BIO plast set 2x tanierik 6m + eKoala
eKkoli ponúka veselé stolovanie na farebných tanierikoch zn. eKoala, ktoré sú vyrobené z obnovitelnýh zdrojov a použité materiály sú úplne biologicky rozložiteľné. Vaše dieťa si tak nielen užije svoje prvé stolovania, ale navyše sa aj učia chrániť životné prostredie. Značka eKoala znamená vysokú kvalitu a bezpečnosť pre deti: od surovín až po balenie, výrobky sú vyrábané 100% v Taliansku. Krásna jedálenská súprava obsahuje plytký tanierik, hlboký tanierik, príbor set vidlička / lyžička, kalíšok.
21,50

eKua BIO plast set 2x kalíšok 4m+ eKoala

eKua BIO plast set 2x kalíšok 4m+ eKoala
Farebné kalíšky sú ideálne pre prvé detské stolovanie. Kúpte si všetky farby a užite si zábavu s krásnymi produkty, ktoré sú nielen priateľské k vášmu dieťaťu, ale aj k životnému prostrediu. Značka eKoala znamená vysokú kvalitu a bezpečnostpro deti: od surovín až po balenie, výrobky sú vyrábané 100% v Taliansku
11,50

eKummy BIO plast hryzátko 4m + eKoala

eKummy BIO plast hryzátko 4m + eKoala
eKummy sympatický medvedík s veľkým bruškom sa vďaka krúžku ľahko drží a rozdielny povrch hryzátka jemne masíruje a stimuluje detské ďasná, Zbezpečného, netoxického materiálu. eKummy je ideálny hryzátko pre vaše dieťa. Značka eKoala znamená vysokú kvalitu a bezpečnosť pre deti: od surovín až po balenie, výrobky sú vyrábané 100% v Taliansku.
11,50