0,00 € 0 ks tovar Košík je prázdný

Vrátenie zadarmo sa vzťahuje iba na kočíky, autosedačky a monitory dychu.

Nepáči? Nevadí. Poštovné je na nás. Návod ako správne zabaliť produkt, ktorý chcete vrátiť nájdete tu.

 

Premýšľate nad tým, že si objednáte kočík alebo autosedačku, ale bojíte sa, že vám tovar nesadne a že ho na vlastné náklady budete musieť vracať? Žiadny strach. Vieme, že to na prvú dobrú vždy nevyjde. Nevyhovujúce kočíky a autosedačky môžete do 14 dní od prevzatia vrátiť a spiatočné poštovné uhradíme za vás.

 

Reklamácia monitora dychu (poštovné zadarmo + rezervný kus)

Pokiaľ monitor dychu nefunguje na 100% a musíte ho reklamovať, vyplňte reklamačný formulár nižšie a napíšte nám, že chcete zapožičať náhradný kus. Poštovné uhradíme za vás a obratom vám tiež pošleme rezervný kus, ktorý sa postará o bezpečie vášho bábätka.

*Produkt je nutné vrátiť/reklamovať riadne zabalený v krabici, tak aby sa nepoškodil. V opačnom prípade Váš balíček GLS ParcelShop neprevezme.

* Pokiaľ nepríde produkt v krabici, ale iba ho zabalíte do "vreca", "fólie" atď.... Bude, Vám účtované 10 EUR. Pokiaľ sa takto zle zabalený produkt k nám dostane, bude Vám buď vrátený alebo strhnutá zodpovedajúca čiastka.

* Nábytok je nutné zabaliť do bublinkovej fólie a do strečovej fólie. V prípade, že sa nám balík vráti poškodené, môže Vám byť strhnutý až 100% z čiastky vráteného tovaru.

* BABYPLACE CZ.SK s.r.o. preberá zodpovednosť za balíček v momente doručenia na našu adresu.

*Návod ako zabaliť tovar, ktorý chcem vrátiť tu.